Wydarzenia na UKW
Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025 Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025

Z zaszczytem i radością zapraszamy na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2024/2025 na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, która odbędzie się w dniu 3 października 2024 roku o godzinie 12:00 w gmachu Copernicanum.

Tegoroczna inauguracja będzie wydarzeniem szczególnym, gdyż zbiega się z uroczystym objęciem funkcji nowego Rektora przez Jego Magnificencję, Profesora Bernarda Mendlika. W ten sposób, nasza Alma Mater rozpocznie nowy rozdział w swojej bogatej historii, w duchu tradycji i wierności wartościom akademickim.

Zapraszamy Członków Społeczności Akademickiej, dostojnych Gości, a także Przyjaciół i Sympatyków naszej Uczelni do wspólnego uczestnictwa w tej doniosłej chwili, która będzie stanowić początek kolejnego, pełnego wyzwań i sukcesów roku akademickiego.

Niech to spotkanie stanie się inspiracją dla nas wszystkich, aby z zaangażowaniem i pasją kroczyć drogą wiedzy i nauki, ku pożytkowi przyszłych pokoleń.